Необхідність у КТ грудної клітини
Розділи: Інтернет-публікації
Версія для друку
Комп’ютерна томографія грудної клітини — ефективний метод діагностики чималої кількості захворювань. Переваги цього виду діагностики — безпека для пацієнта, якісний і швидкий аналіз. Річ у тім, що результат КТ грудної клітки — це отримана завдяки безлічі знімків з дуже малим кроком тривимірна модель зони, яка обстежується.
Коли слід призначити КТ грудної порожнини та окремих органів
Травми грудної клітини та підозра на наявність пухлин — основні причини призначити КТ. Цей метод діагностики також допомагає визначити форму, положення та розмір конкретного органу грудної порожнини. Лікарі призначають КТ грудної клітини у таких випадках:
-
наявність скупчень крові або іншої рідини;
-
наявність ущільнень, а також підозра на ракові утворення стравоходу, легенів;
-
пневмонія;
-
бронхоектаз;
-
аневризма аорти;
-
збільшення лімфовузлів;
-
аномальне розташування чи неправильна будова окремих органів (легень, серця), а також кровоносних судин.
Додаткова перевага КТ при таких показаннях полягає в тому, що діагностика не приносить дискомфорту пацієнту, адже вона є безболісною. Тільки проведення комп’ютерної томографії з контрастом потребує підготовки та проведення ряду аналізів.
Патології, які можна виявити за допомогою комп’ютерної томографії грудної клітини
Високоякісне обладнання для проведення КТ у клініці Оксфорд Медікал характеризується мінімальним променевим навантаженням. Новітній КТ-апарат виконує 64-зрізове сканування. Професійне розшифрування лікарем у поєднанні з прогресивністю обладнання гарантує високий результат діагностики.
За допомогою КТ грудної клітини можна виявити:
-
ураження лімфовузлів;
-
структурні аномалії органів порожнини;
-
розташування аорти;
-
туберкульоз та абсцес легенів;
-
метастази та новоутворення.
Таке обстеження гарантує можливість виявити діафрагмальну грижу, тріщини й переломи ребер та інші відхилення й захворювання. Завдяки простоті та результативності комп’ютерна томографія є дієвим, ефективним та нерідко необхідним методом.